я заказ 2 зайка но 1зайка верно и 1 пони ошибка зачем так
Людмила К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Микола Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Бордодавка В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
спасибо огромное) портмоне прекрасное отправили быстро, пришло за сутки.
Оля К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Покупатель
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Лилия М.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Цікаво, як довго покупці мають очікувати товар? Вже кілька днів минуло і тиша,ніхто не зв'язується, додзвонитися неможливо, товару немає...
Лилия
Хочеться відредагувати коментар:зі мною, все ж, таки зв'язалися,продавець ввічливий, вибачився за затримку і замовлення було в той же день відправлене.Гаманець дійсно гарний і досить пристойно зроблений,брала чоловіку його як тимчасовий варіант, але йому дуже сподобався,подивимося яким він буде в носінні. P.S.годинник-ну таке собі,віддала дитині гратися,але за такі гроші-справедливо,за коментарі гроші не повертали,але мабуть то кешбек за гарний відгук(жартую😅),заради справедливості додам,що про кешбек у обмін на коментар побачила лише зараз,хлопці,якщо що,то мені не треба, передаю їх наступному покупцю або пригостіть нужденного кавою. З Новим Роком!!!
я заказ 2 зайка но 1зайка верно и 1 пони ошибка зачем так
спасибо огромное) портмоне прекрасное
отправили быстро, пришло за сутки.
Цікаво, як довго покупці мають очікувати товар? Вже кілька днів минуло і тиша,ніхто не зв'язується, додзвонитися неможливо, товару немає...
Хочеться відредагувати коментар:зі мною, все ж, таки зв'язалися,продавець ввічливий, вибачився за затримку і замовлення було в той же день відправлене.Гаманець дійсно гарний і досить пристойно зроблений,брала чоловіку його як тимчасовий варіант, але йому дуже сподобався,подивимося яким він буде в носінні.
P.S.годинник-ну таке собі,віддала дитині гратися,але за такі гроші-справедливо,за коментарі гроші не повертали,але мабуть то кешбек за гарний відгук(жартую😅),заради справедливості додам,що про кешбек у обмін на коментар побачила лише зараз,хлопці,якщо що,то мені не треба, передаю їх наступному покупцю або пригостіть нужденного кавою. З Новим Роком!!!